Bioksit Kiremit geleneksel hammaddeler ile hazırlanmış kiremitlere oranla daha yüksek sinterleme sıcaklığında üretilmektedirler. Dolayısı ile geleneksel hammaddeler ile hazırlanmış kiremitlerden fiziksel özellikler açısından su emmesi daha düşük, üç nokta basma mukavemeti daha yüksek, basınç dayanımı daha yüksek, termal şok direnci daha yüksek ve yüzey sertliği daha fazladır.

 

Ayrıca Bioksit Kiremit üretiminde kullanılan hammaddelerin mineralojik ve fiziksel özelliklerinden dolayı, su geçirimsizliği daha iyi, porozitesi daha düşük, don dayanımı yüksek ve yosun tutmama özelliğine sahiptirler. Hematit mineralinin yüksek olması ise pişme renginin daha koyu ve görsel olarak daha güzel görünmesini sağlamaktadır. Sonuç olarak Bioksit Kiremit geleneksel hammaddeler ile üretilen kiremitlere oranla fiziksel ve doğal şartlara çok daha dayanıklı, daha uzun ömürlü ve daha estetik görünümlüdürler.

Copyright © 2014 Ece Kiremit. Tüm hakları saklıdır.

nike roshe run herren, nike air max günstig, air jordan günstig, nike air force 1, nike blazer damen, air jordan schuhe, mont blanc füller, hogan sale, louis vuitton schuhe, mbt sandalen,